Kim jesteśmy?

Skontaktuj się z nami


Amfitrion – w mitologii greckiej gospodarz gościnnie przyjmujący w swoim domu, słynął z wystawnych przyjęć. 

Mamy przyjemność zaoferować szeroką gamę usług cateringowych. Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji, cieszymy się państwa zaufaniem od 1974.

Zdajemy sobie sprawę że sukces cateringu na Waszej imprezie to nie tylko pyszne potrawy ale na końcowy efekt składa się wiele elementów takich jak profesjonalna obsługa, punktualny transport czy jakość i estetyka serwowania jedzenia.

Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej lecz nieobce jest dla nas obsługa gości z rożnych, nawet egzotycznych krajów.

Między innymi, aktualnie realizowane stałe umowy o współpracy:
IPN, Ministerstwo Środowiska, Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Główny Urząd Statystyczny, Ośrodek Przetwarzania Informacji, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Rządowe Centrum Legislacji, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i wiele innych.

Mamy nadzieję, że bogactwo naszej oferty otworzy Państwu drzwi do całkiem nowych doznań kulinarnych i pomoże spełnić marzenia o idealnym przyjęciu urządzonym z klasą i wyrafinowaniem.

SMACZNIE, PUNKTUALNIE, EKSKLUZYWNIE  – to nasza dewiza.

 


Dołącz do naszego zespołu!


Nasza firma stale się rozwija w związku z czym poszukujemy osób mających doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez kateringowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym dla kogo gastronomia to wyzwanie i pasja. Napisz do nas, może to właśnie Ciebie szukamy.