Oferta

Imprezy rodzinne


„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.”

  • (George Bernard Shaw)

 

 

Od kilkudziesięciu lat towarzyszymy Państwu podczas organizacji wyjątkowych uroczystości rodzinnych, zajmując się obsługą tak ważnych wydarzeń jak: wesela, chrzciny, komunie, urodziny, stypy.

Jako firma z tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę, szeroki wachlarz wybornych potraw z różnych zakątków świata, a także wsparcie przy wyborze zespołu muzycznego, DJ`a i solidnej firmy specjalizującej się w dekoracji wnętrz.

 

Dysponujemy również pięknymi salami, dzięki czemu możemy zrealizować marzenia o celebracji wymarzonego przyjęcia w określonym stylu:

 

Królewska uczta w wytwornych wnętrzach na Krakowskim Przedmieściu
(okolice Placu Zamkowego, sala na 170 osób): proponujemy Państwu wyjątkową imprezę w samym centrum historycznej części Warszawy. Przestronna, elegancka sala balowa mieści się kilka kroków od Kolumny Zygmunta. Widok z tarasu obejmuje zarówno Plac Zamkowy, jak i odrestaurowane Krakowskie Przedmieście.

 

 

Opinie o weselach organizowanych przez nas, znajdą Państwo m.in. tutaj:
http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Amfitrion-Sala-Weselna-na-Starowce.html

 

Pełne zaangażowanie w realizację wyznaczonych projektów oraz indywidualne podejście sprawi, że planowana przez Państwa uroczystość stanie się niezapomnianym przeżyciem przywodzącym w przyszłości miłe wspomnienia.

 

Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem!

 

 

 

Przykładowe menu weselne

Galeria